ÖNKÉNTES

Segíts te is!

Hogy tudod egyéb módon az alapítványt támogatni?

Önkéntes munkáddal! Ha úgy érzed kompetens vagy rendezvények, programok szervezésében vagy azok terjesztésében, szívesen fogadjuk ötleteid, segítséged.

Szenvedélyed a fotózás, a grafikai tervezések vagy az animált videók készítése? Örömmel fogadjuk kreatív munkádat, így Te is hozzájárulhatsz a gyerekek fejlesztéséhez.

Nyomdai szolgáltatók jelentkezését is örömmel várjuk, hogy kiadványaink minél több gyermekhez eljuthasson.

Segíteheted az alapítvány munkájának népszerűsítését azzal, hogy megosztod az üzeneteit, posztjait a közösségi médiában vagy más online platformokon, ill. kommentelsz vagy ajánlod, hogy több emberhez eljusson az alapítvány létezése, küldetése és célja.

Fel tudsz ajánlani továbbá tárgyi adományokat, melyek szorosan kapcsolódnak a közlekedéshez, közlekedési eszközeinkhez. Ilyenek például az oktató jellegű gyermek könyvek és egyéb kiadványok, kismotor, gyermek bicikli, roller, stb.